Tak pojďme snít...

Představivost je jako oheň.Má mnoho odstínů a musí se stále přiživovat, aby nevyhasla.

Kalendář

Z diskuze...

Jak se Vám tu líbí?

Harry Potter a Starý známý

Prolog

   Opuštění minulosti

Po porážce Voldemorta, nic už nebylo jako dřív. Snape měl pravdu, svět potřebuje hrdiny jen na to ,aby za ně vyřešili jejich problémy. Nejlepší by bylo, kdyby odešel hned po škole někam, kde bude mít klid a lidi ho budou mít rádi pro něho samotného. Nejvíce ho mrzí, že i jeho nejlepší přátelé se věnovali už jen sami sobě. Ron a Hermiona se dali dohromady po té události a trávili dny jen spolu.
       Harry se otočil a ztuhl. Muž, který před ním stál si ho prohlížel velmi pečlivě. Harry vnímal mužovu auru moci a přirozenou autoritu. Tím hodně připomínal Albuse Brumbála.
,,Pan Potter," muž počkal na Harryho příkývnutí. ,,Mám pro Vás nabídku práce. Vystudoval byste další školy a pak začal pracovat pro mou organizaci, která existuje několik set let. Zajišťujeme rovnováhu magického světa, nikdy nezasahujeme pokud to není velmi vážné. Chci, abyste přišel dnes večer do Prasinek U prasečí hlavy. Jestli Vás moje nabídka zaujala, přijďte.Tam se dozvíte mnohem  více."
Poté se muž přemístil.
         Harry dlouho stál na místě a díval se směrem k Bradavic. Mám to risknout ? Možná. Stejně jsem chtěl odejít někam jinam.Večer stál u Bradavic a nostalgicky vzpomínal, kolik dobrého a zlého zde prožil. Neměl výčitky svědomí, že to tu opouští; Remus zemřel dva dny před posledním bojem. Nenechá tady nic, jen své vzpomínky a pošetilá přání, pousmál se a pomalu odcházel směrem k Prasinkám. A k budoucnosti.

Žádné komentáře
 
Náš svět má mnoho pravidel, která nás omezují.Naší představivost neomezuje nic.