Tak pojďme snít...

Představivost je jako oheň.Má mnoho odstínů a musí se stále přiživovat, aby nevyhasla.

Kalendář

Z diskuze...

Jak se Vám tu líbí?

Harry Potter a Starý známý

1.kapitola

Starosti

Starý polorozpadlý klášter z pohledu mudlů neměl žádnou cenu, ale pro ty, kdo věděli, že zde sídlí Řád měsíčního fénixe, byl zárukou zachování rovnováhy sil. Klášter stál na strmém výběžku skal, jenž vbíhal do moře. Ve dne se odrážel v průzračném moři, které zabíralo z této strany celý obzor, avšak nyní k večeru bylo moře ztmavlé, zbarvené do barev zapadajícího slunce. Nastával příboj a šumění bylo stále silnější.

          Harry se obrátil od okna a posadil se ke svému stolu.Nikdy by si nepomyslel, že by se vrátil do Anglie; pokud by ho tam nezavedla služební cesta; ale nyní to vypadalo, že se bude muset vrátit sám od sebe. Na to, kým byl teď, byl vyděšený už jen z té představy.Vrátit se ?
          Když odešel z Bradavic vystudoval Vysokou školu magického umění v Avalonu, kde se mu věnovali skuteční odborníci, kteří rozvíjeli jeho moc. Na přání a doporučení svého budoucího nadřízeného se také během doby svého studia učil černou magii. Jean-Luc se domníval, že to bude důležité umět. A tak dva roky po ukončení studií se stal černým mágem. Řadil se nyní k nejmocnějším kouzelníkům světa.
         Pracoval jako vyšetřovatel a průzkumník ve východní Evropě a po té co byl povýšen na mistra Řádu byl odpovědný za západní Evropu. Pochopil věčný zápas dobra a zla; starodávná tajemství obestírající dokonce i kouzelníky.
         To, co mu dělalo čím dál větší starosti, bylo to, co se objevilo v Anglii. Harry zvedl Denního věštce a pohlédl na první stránku. Na fotografii bylo vznášející se znamení zla nad domem šestičlenné rodiny, která byla také mrtvá.
                               Znamení zla se znovu objevilo v Anglii.
                                Nová generace smrtijedů?
                                Jsme znovu ohroženi?


          Takové a podobné názvy článků. Rozčilovalo ho to, zároveň začal cítit takový zvláštní pocit. Chvíli trvalo než ho identifikoval. Ta nenápadná napjatost bylo očekávání.Pocit stále více sílil, rozlézal se po jeho těle, napadal jeho mysl a usazoval se v jeho kostech.
          Proč to prostě nemohlo skončit ? Proč se to zas a znova stává ? Proč to nemůže potkat někoho jiného. Nestačí, že kromě svého velmistra a Charlieho Weasleye neměl žádné přátele?Vždyť ani oni nebyli nejlepšími přáteli. Udělal tlustou čáru za svou minulostí, tak proč ta rovná čára má najednou nerovnosti ? Proč to vypukává právě tam. Proč ? Proč ?
          ,,Proč !", výkřik zavibroval pokojem, roztřásl tabulky skel a stejně jako začal, tak také rychle skončil. Harry zabořil hlavu do dlaní a myšlenky se mu rozběhly do chmurných úvah o budoucnosti.

Poslední komentáře
01.04.2015 22:33:13: www.oricosmetics.cz Oriflame registrace www.ori-cosmetics.cz Oriflame katalog www.krasa365.cz Orif...
15.07.2012 06:28:45: Thanks meant for supplying many of these awesome details. Also visit my webpage :: SEO forum
11.07.2012 15:36:32: www.oriflame-kromeriz.cz oriflame.cz
16.06.2012 10:45:18: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni důchodové zabezpečení
 
Náš svět má mnoho pravidel, která nás omezují.Naší představivost neomezuje nic.